plnlenfrdeitrues

Piknik Rodzinny w Półwsi Wyróżniony

Piknik Rodzinny w Półwsi

W sobotę 30 czerwca 2018r. w Półwsi odbył się Piknik Rodzinny. Organizacją spotkania zajęli się Sołtys Sołectwa Półwieś Pani Jadwiga Kuba, Rada Sołecka, Radna Rady Miejskiej Pani Teresa Jakubiec oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Olszówka”.
Wspólną zabawę umilały konkursy i gry, które prowadzili pracownicy M-GCK w Zalewie. W trakcie, gdy dzieci łapały mydlane bańki, miały malowane twarze, czy też czekały na skręcenie balonika w wybranym przez siebie wzorze, dorośli mogli spokojnie odpocząć i cieszyć się wspólnym towarzystwem. Wielkie emocje wśród dzieci wzbudziło pojawienie się strażaków OSP z Jerzwałdu. Dzięki uprzejmości strażaków dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda wóz strażacki z bliska, mogły do niego wejść i obejrzeć jego wyposażenie. Co więcej strażacy rozłożyli węże pożarnicze, a dzieci mogły spróbować ugasić wyimaginowany pożar.
Zaproszenie na Piknik przyjęli także pracownicy Posterunku Policji w Zalewie, którzy wygłosili prelekcję o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, a także o tym jak bezpiecznie spędzić wakacje. To był iście rodzinny piknik, na którym nie zabrakło słodkiego poczęstunku, gorących kiełbasek oraz wielu innych smacznych przekąsek.
Serdeczne podziękowania organizatorzy kierują do sponsorów Pikniku: Pana Andrzeja Brejty, Pana Zbigniewa Jakubiec oraz Członków Rady Sołeckiej Półwsi.
 

1
0
0
s2smodern
powered by social2s
Powrót na górę