listopad 2023 - ZALEWO

Program Jarmarku Bożonarodzeniowego

Przypominamy i serdecznie zapraszamy!

Już w tą sobotę 2 grudnia 2023 r. odbędzie się Zalewski Jarmark Bożonarodzeniowy.

W programie:

14:00 – Występy grup artystycznych

16:00 – Występ Empire Gospel Choir

18:00 – Pokaz tańca z ogniem

Przez cały Jarmark atrakcje dla dzieci: warsztaty z animatorami, kącik Świętego Mikołaja, słodkie upominki.

Stoiska gastronomiczne: domowe wypieki, bigos, pierogi, grochówka, grzane wino, piwo i wiele innych pyszności.

Stoiska jarmarkowe: miody, wyroby woskowe, kawa, ceramika, zabawki, biżuteria, rękodzieło, ozdoby świąteczne i wiele innych.

Czytaj dalej...

Złote Gody

W dniu 24 listopada 2023r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zalewie odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu Długoletniego Pożycia Małżeńskiego. W tak szczególnym dniu w Urzędzie stawili się Szanowni Jubilaci – Helena i Jan Andrzejczyk, Jadwiga i Edward Bedra, Wanda i Kazimierz Bielińscy, Krystyna i Wiesław Dorotko, Irena i Wiesław Górka, Tamara i Stanisław Mielcarz, Zofia i Maksymilian Przybylscy oraz Teresa i Marian Zaniewscy, którzy obchodzili 50-lecie pożycia małżeńskiego (Złote Gody). Przybyłych Gości odznaczono Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Odznaczenia Medalami oraz wręczenia pamiątkowych dokumentów dokonał  Marek Żyliński Burmistrz Zalewa z udziałem Anny Skoniecznej Kierownika USC w Zalewie. Szanownym Jubilatom życzymy zdrowia oraz wielu radosnych dni spędzonych w kręgu swoich bliskich.

Czytaj dalej...

Podziękowanie Wojewody Artura Chojeckiego za współpracę

W dniu 8 listopada 2023 r. odbyła się Warmińsko-Mazurska Konferencja Samorządowa, podczas której uroczyście pożegnano Wojewodę Warmińsko- Mazurskiego Artura Chojeckiego, który otrzymał Mandat Posła na Sejm RP. Wojewoda podziękował wszystkim uczestnikom konferencji za 8 – letnią współpracę na rzecz rozwoju województwa warmińsko-mazurskiego.  

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS