plnlenfrdeitrues

Zakup wyposażenia dla KGW w Bartach Wyróżniony

 

Dnia 29 czerwca 2022r. Gmina Zalewo podpisała umowę z Samorządem Województwa Warmińsko – Mazurskiego na realizację zadania pn. ”Zakup wyposażenia dla KGW w Bartach”w ramach konkursu „Granty Marszałka dla Kół Gospodyń Wiejskich” w 2022 roku.Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego na realizację zadania przyznał Gminie środki  w wysokości 4.520,00 zł.

Zadanie zrealizowane zostanie w partnerstwie Gminy Zalewo oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Bartach. W ramach zadania zostanie zakupiony duży namiot ogrodowy oraz grill gazowy zewnętrzny. Zakupione wyposażenie posłuży KGW do organizacji spotkań z mieszkańcami, nie tylko miejscowości i sołectwa Barty, ale również z terenu gminy Zalewo. W ramach projektu zaplanowano wieczór prezentacji projektu oraz imprezy okolicznościowe, w tym Piknik Rodzinny. Zakładamy, że realizacja projektu  wpłynie na zwiększenie poziomu zaangażowania społeczności wiejskiej w życie wsi oraz na budowanie kapitału społecznego.

 

 

                                                                                                                                   

Zadanie pod nazwą „Zakup wyposażenia dla KGW w Bartach” zostało zrealizowane w ramach przyznanej pomocy finansowej przez Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego w konkursie „Granty Marszałka dla Kół Gospodyń Wiejskich” w 2022 r.

 

 

 

 

Ostatnio zmienianyśroda, 06 lipiec 2022 12:10
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę