plnlenfrdeitrues

Przekazanie komputerów w ramach Grantów PPGR Wyróżniony

Przekazanie komputerów w ramach Grantów PPGR

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy proces przekazywania komputerów dla dzieci z rodzin popegeerowskich, które zakwalifikowały się do udziału w projekcie grantowym „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. Gmina Zalewo otrzymała na ten cel środki w wysokości 842.500,00 zł.
Pozyskane środki pochodzą z programu wsparcia rozwoju cyfrowego dzieci z rodzin byłych pracowników PGR. Program został sfinansowany w ramach reakcji Unii Europejskiej na pandemię Covid-19 z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. W jego ramach zostało zakupionych 306 laptopów i 31 komputerów stacjonarnych wraz z oprogramowaniem i niezbędnymi akcesoriami.
Z uwagi na dużą ilość sprzętu komputerowego będziemy sukcesywnie kontaktować się telefonicznie i umawiać osoby zakwalifikowane na konkretny termin odbioru komputera. Aby dokonać odbioru sprzętu komputerowego prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego (dot. rodzica/opiekuna prawnego / osoby pełnoletniej) oraz nr PESEL ucznia, który jest reprezentowany przez rodzica/opiekuna prawnego.

 

 

 


 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 07 listopad 2022 09:17
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę