Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli NGO z terenu powiatu iławskiego do wypełnienia ankiety Wyróżniony

Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli NGO z terenu powiatu iławskiego do wypełnienia ankiety

Celem Centrum Organizacji Pozarządowych jest identyfikacja potrzeb i wyzwań stojących przed organizacjami pozarządowymi w naszym regionie, a także dostarczanie im wsparcia oraz szkoleń, które będą odpowiadać na te potrzeby. W tym kontekście, zapraszamy osoby działające w organizacjach pozarządowych do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam lepiej poznać ich potrzeby i oczekiwania.
Ankieta ma na celu dokładne zdiagnozowanie obszarów, w których organizacje potrzebują wsparcia, włączając w to szkolenia, mentoring, doradztwo, a także dostęp do narzędzi i zasobów.

 

Opinie są dla nas niezwykle cenne, ponieważ jako COP chcemy zapewnić programy i inicjatywy, które będą dostosowane do ich potrzeb, aby jak najlepiej wesprzeć działalność NGO z terenu powiatu iławskiego.

 

Link do ankiety znajduje się poniżej:
https://badanie.pollster.pl/o/h1u4m4/key:stp/source:stp 

 

Prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety i podzielenie się z nami swoimi obserwacjami i sugestiami. Wszystkie odpowiedzi zostaną potraktowane jako poufne i będą wykorzystane wyłącznie w celach analizy i planowania naszych działań.

 

Za pomoc w realizacji badania dziękujemy Instytutowi Badań Pollster.

 

Zapraszamy także do dołączenia do grupy na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/ngo.ilawa 

 

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i udział w tym procesie. Razem możemy tworzyć jeszcze lepsze warunki dla rozwoju sektora pozarządowego i osiągać większe sukcesy w realizacji naszych misji.

 

Zapraszamy do kontaktu:


Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Andersa 12, lok. 3
14-200 Iława

 

Koordynator: Rafał Rybnik (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 506 543 290)

 

Centrum Organizacji Pozarządowych w Iławie prowadzone jest w 2023 roku przez Fundację Cadmus w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Powiatu Iławskiego.

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 12 wrzesień 2023 08:41
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę