Relacja z Gminnych zawodów sportowo-pożarniczych Wyróżniony

Relacja z Gminnych zawodów sportowo-pożarniczych

W dniu 6 lipca 2024 r. strażacy ochotnicy z gminy Zalewo rywalizowali w zawodach sportowo-pożarniczych. W rozgrywkach wzięli udział druhowie z OSP Boreczno, OSP Dobrzyki, OSP Jerzwałd, OSP Wielowieś, OSP Zalewo, a także pokazowo Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Zalewie. Obecnością swoją zaszczycili również: Zastępca Burmistrza Zalewa Pan Artur Gromko oraz Komendant Powiatowy PSP w Iławie mł. bryg. Marcin Wiśniewski.

Zawody przebiegły zgodnie z regulaminem, a druhowie wykonywali zadania w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe - rozwinięcie linii gaśniczej. Nad przebiegiem zmagań sportowych czuwała komisja sędziowska z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie.

W tym roku jednostka OSP Dobrzyki była bezkonkurencyjna i najlepiej wykonała zadania bojowe oraz sztafetę pożarniczą, co w ogólnej klasyfikacji uplasowało jednostkę na I miejscu. Kolejne miejsca zajęli:

II miejsce - OSP Zalewo

III miejsce - OSP Boreczno

IV miejsce - OSP Wielowieś

V miejsce - OSP Jerzwałd

Gratulujemy wspaniałej rywalizacji i dziękujemy każdej drużynie za zaangażowanie, poświęcenie oraz pokaz umiejętności. Życzymy dalszych sukcesów i nieustającej pasji w pełnieniu służby.

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 lipiec 2024 10:32
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę