Zalewska Akademia Sportów Wodnych w Zalewie Wyróżniony

Zalewska Akademia Sportów Wodnych w Zalewie

W tegorocznym sezonie letnim działalność rozpoczyna „Zalewska Akademia Sportów Wodnych”. Zajęcia skierowane są do mieszkańców Gminy Zalewo. Program realizowany będzie na przystani żeglarskiej Ekomariny w Zalewie. Celem zajęć jest edukacja uczestników z zakresu wychowania wodnego, turystyki i rekreacji.
W ramach zajęć zostanie przeprowadzony kurs żeglarski, skierowany do osób, które ukończyły 14 lat, zakończony egzaminem na stopień żeglarza jachtowego.
Zajęcia odbywać się będą na łodziach żaglowych typu: Optimist – szt. 10, Omega – szt. 2 oraz łódź żaglowej typu Sportina 590. Osoby zainteresowane inną forma rekreacji wodnej będą miały możliwość skorzystania z kajaków, rowerów wodnych i surfingu.
Zgłoszenia przyjmowane będą od dnia 27 kwietnia 2017r., w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

1
0
0
s2smodern
Powrót na górę