Mistrzostwa Polski w Palanta Wyróżniony

Mistrzostwa Polski w Palanta

Mistrzostwa Polski w Palanta to najważniejsze wydarzenie dla wszystkich palancistów i palancistek biorących udział w programie #palantpowraca.
7 września 2019r. w Starych Jabłonkach na plaży przy Hotelu Anders, drużyny z całej Polski (PSPal Jaśkowo – Łączy Nas Pasja, PSPal Rzeszów, PSPal Kraków, PSPal Trójmiasto, PSPal Skra Warszawa, LKS Cyprzanów i ZS Samborowo) zmierzyły się w turnieju, w którym najlepsza drużyna otrzymała tytuł Mistrza Polski 2019.
Zawodnicy i kibice udowodnili, że palant jest sportem bardzo widowiskowym.
Rywalizacja prowadzona była do dwóch przegranych spotkań. W zależności od liczby popełnionych przez drużyny błędów spotkania trwały od 3 do 25 minut.
Tytuł Mistrza Polski 2019 wywalczyli zawodnicy PSPal Trójmiasto, II miejsce zajęło PSPal Rzeszów, III PSPal Skra Warszawa. PSPal Jaśkowo uplasowało się na IV miejscu.
Całe wydarzenie było rejestrowane, a relacja z turnieju będzie popularyzowana wśród nowych ośrodków przystępujących do projektu stworzenia Polskiej Ligi Palantowej.
Dla wszystkich uczestników udział w pełnym emocji turnieju to satysfakcja z kultywowania polskiej tradycji, nowe doświadczenie i sprawdzian umiejętności, które szlifowane były przez cały rok.
 

Ostatnio zmienianywtorek, 17 wrzesień 2019 11:41
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę