plnlenfrdeitrues

Konkurs "Godni Naśladowania" Wyróżniony

Konkurs "Godni Naśladowania"

Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza raz w roku Konkurs „Godni Naśladowania”. Celem konkursu jest upowszechnianie na poziomie regionalnym i lokalnym aktywności obywatelskiej i społecznej prowadzonej przez organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz działaczy społecznych. Ponadto inicjatywa promuje działania samorządów oraz przedsiębiorców, którzy podejmują i rozwijają współpracę z podmiotami obywatelskimi na rzecz dobra wspólnego.

Tegoroczna 18. edycja Konkursu została ogłoszona 4 października na stronie Rady:

https://www.ropwwm.org.pl/artykuly/833/po-raz-osiemnasty-nagrodzimy-godnych-nasladowania.html
Aby zgłosić udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wraz z załącznikami przesłać w formie elektronicznej na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie należy przesłać do 29 października 2021 roku.

Organizatorem konkursu jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, natomiast współorganizatorami konkursu są: samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, Stowarzyszenie ESWIP, Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa oraz Bank Żywności w Olsztynie.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 11 październik 2021 09:16
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę