Ruszył konkurs "Działaj Lokalnie 2024" Wyróżniony

Ruszył konkurs "Działaj Lokalnie 2024"

Lokalny Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie 2024” jest organizowany przez  Stowarzyszenie „Przystań” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach ogólnopolskiego programu „Działaj Lokalnie”, który jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez realizację projektów obywatelskich, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia oraz przyczyniają się do budowy kapitału społecznego i dóbr wspólnych.

W ramach Programu oferowane jest wsparcie finansowe, ale przede wszystkim merytoryczne, dla aktywnych społeczności lokalnych, których członkowie sami definiują własne potrzeby i podejmują wspólne działania.

 

Termin składania Wniosków ustala się na dzień 02.04.2024 - 15.05.2024 roku.

 

Wnioski w Konkursie mogą składać organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, poprzez Generator Wniosków, znajdujący się pod adresem https://generatorspoleczny.pl/

 

Szczegółowe informację dotyczące warunków udziału w konkursie zostały określone w Regulaminie Lokalnego Konkursu Grantowego „Działaj Lokalnie 2024”.

 

Dodatkowe informacje na temat Konkursu można uzyskać :

Dawid Perges

Stowarzyszenie „Przystań”
ul. Skłodowskiej-Curie 23C

14-200 Iława

tel. 602474956

 

W związku z ogłoszonym Konkursem organizator przewiduje szkolenia dla zainteresowanych udziałem w Konkursie. Pierwsze szkolenie odbędzie się dnia 25 kwietnia 2024r. w godzinach 16.00-17.30  w Iławie, ul. Marii Skłodowskiej Curie 26A. Kolejne szkolenie planowane jest w maju.

Informacji o Konkursie i szkoleniach należy szukać na:

- stronie internetowej Stowarzyszenia Przystań http://www.przystan.ilawa.pl/  oraz

- Facebooku https://www.facebook.com/stowarzyszenieprzystanilawa .

 

 

 

 

Ostatnio zmienianyśroda, 17 kwiecień 2024 08:27
1
0
0
s2smodern
Powrót na górę